Menu

Równe zęby dodają uroku.

Wrzesień 20, 2018 - Zdrowie

Przepiękny, prosty, biały uśmiech jest marzeniem wszystkich, bez względu na płeć, wiek i status materialny. Uzębienie jest atrybutem człowieka, według statystyk, to na zęby zwracamy szczególną uwagę spotykając kogoś nowego. Równe ząbki niestety nie są przeznaczone wszystkim, ba bardzo często za linią równych zębów stoją wielokrotne wizyty w gabinecie dentystycznym. Dzieje się tak ze względu na to, że za nierówności wewnątrz jamy ustnej jest odpowiedzialnych mnóstwo różnych czynników, w większości w ogóle nie zależnych od nas. Bywa to niewątpliwie w pewnym stopniu uwarunkowane genetycznie, ale również wpływ na proste uzębienie ma dieta oraz sposób przyjmowania potraw, już w czasach niemowlęctwa.

Długotrwałe korzystanie z smoczka, ssanie kciuka itd, może spowodować wykrzywienie uzębienia. Jeżeli proste zęby są świadectwem atrakcyjności i dodają pewności siebie, to dokładnie tak samo krzywe zęby czy też inne zaniedbania w tej kwestii, mogą wpędzać w straszne kompleksy. Jeśli tak się stało, nie warto bagatelizować tej sytuacji, a jak najprędzej jej zapobiegać. Właściwie każde, dosłownie najmocniej nierówne zęby, można naprostować. Z całą pewnością potrzeba na to sporo czasu oraz będzie nas to kosztować, ale , uwierz, warto się temu poddać.

Proste ząbki dodają atrakcyjności, szeroki uśmiech pokazujący rząd prostych zębów, prezentuje się ślicznie na każdym zdjęciu a oprócz tego zjednuje nam ludzi. To prawda, starczy już kilkanaście pierwszych sekund, aby wyrobić sobie opinię o nowej osobie. Nie można zaprzeczyć, iż kiedy taki ktoś, obdaruje nas śnieżnobiałym uśmiechem, zaraz damy jej kilka plusików więcej.

Źródło: proste zęby Chorzów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *