Menu

Do zalet zażywania proargi zaliczyć można głównie wzrost tworzenia tlenku azotu w organizmie.

Wrzesień 30, 2018 - Zdrowie

Proargi to sprawdzony środek o świetnej jakości wykonania, dokładnie przefiltrowany a także co najistotniejsze spełniający obowiązujące standardy. Proargi przede wszystkim składają się z naturalnej l-argininy oraz prócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy z grupy B, oraz ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie był przeanalizowany poprzez trzech naukowców z USA, którzy dostali nagrodę Nobla za swoją pracę.

Znakomitą zaletą proargi jest to, że nie zawiera w sobie w ogóle cukru, ale jedynie organiczną stewie, na próżno też poszukiwać w niej nienaturalnych barwników a także konserwantów. Do zalet suplementacji proargi zaliczyć można głównie wzrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w ciele, bardzo szybką odbudowę ciała po wzmożonym wysiłku fizycznym, wzmocnienie wytrzymałości własnego ciała, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Ponadto proargi m.in. znacznie opóźniają proces starzenia się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a dodatkowo ilość glukozy we krwi. Tak więc jak widzimy proargi dużo nam dają, dzięki nim nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, dzięki czemu zyskujemy na energii życiowej.

Jak zażywać proargi? Suplement dostępny jest w saszetkach i rekomendowana jest tu dawka jednej albo 2 saszetek na dzień, które należy uprzednio rozpuścić dokładnie w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Istnieją przeciwwskazania do zażywania proargi, nie powinno się jej przede wszystkim zażywać w trakcie brzemienności a dodatkowo kiedy karmimy piersią. Nie mogą proargi zażywać także osoby po zawale serca, a również diabetycy. I na koniec o czym powinno się pamiętać – suplementy nie mogą zastąpić codziennej diety. Także nie powinno się brać więcej, niż zalecana dawka dzienna.

Więcej: proargi 9 plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *