Menu

Wychodzi z tego, że sam ładunek musi ważyć około 1500-1800 kg.

Wrzesień 1, 2017 - Usługi

Wynajem dostawczych samochodów w dzisiejszych czasach jest niezwykle zyskownym interesem, z tego powodu że osoby coraz częściej sięgają po auta dostawcze żeby uprościć sobie życie.

Auta dostawcze możemy wykorzystać na bardzo dużo rozmaitych sposobów, między innymi do przeprowadzek, przewozu materiałów itp. Taką ogólną ideą samochodów dostawczych jest transport niewielkich towarów. Taki samochód nie powinien ważyć więcej aniżeli 3,5 tony. Wychodzi z tego, że sam załadunek musi ważyć w granicach 1500-1800 kg. Do kierowania samochodem dostawczym do 3,5 tony wystarczają prawo jazdy kategorii B, zatem właściwie każdy kto ma prawo jazdy może wypożyczyć dla siebie taki pojazd.

Zakup auta dostawczego posiada oczywiście sens, ale wtedy kiedy będziemy z niego jak najczęściej korzystać, bo utrzymanie takiego auta jest kosztowne. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajem, nie jest to duży wydatek, płacimy od godziny albo od doby, więc wynajmować można na określony czas na jaki będzie nam samochód potrzebny.

Z pewnością zapyta ktoś o koszty wynajęcia takiego auta? Najtańsze, niemniej jednak i najmniejsze w ofertach aut zaczynają się już w granicach 70 pln za dobę. Im jest większy pojazd, tym cena wynajmu jest większa. Większe auta są w graniach 200+ złotych za dobę, dużo uzależnione jest od ofert jakie prezentuje dane przedsiębiorstwo.

Źródło: Wynajem dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *