Menu

To system stworzony dla marek

Marzec 24, 2019 - Usługi

Osobista marka to powód do bycia dumnym. Razem z jej rozwijaniem się, możemy liczyć na wysokie zyski oraz uzyskanie wysokiej pozycji na rynku. Ale każdego rodzaju przedsiębiorstwo, musi być efektywnie oraz rzetelnie kierowane. W tym przydadzą się na sto procent narzędzia informatyczne, w formie konkretnego narzędzia do planowania.
System Comarch Altum
Jedną z najatrakcyjniejszych propozycji w owej kwestii staje się Comarch Altum, czyli multijęzyczna platforma internetowa, która pozostała konkretnie dopasowana do typu działania firm międzynarodowych. Najbardziej znaczącą funkcją tejże formy jest zautomatyzowanie powtarzających się, regularnych postępowań. Poza tym intuicyjny system automatycznie podejmuje decyzje, które są poparte na wieloletnich obserwacjach i badaniach.
Comarch ERP XL, to jeszcze dokładniej dopracowana wersja tej platformy, dzięki której mamy możliwość oszczędzić dużo cennego czasu oraz pieniędzy. To platforma wyprodukowana dla przedsiębiorstw zagranicznych, sieci sprzedaży detalicznej, też w hurtowniach, dla marek usługowo-handlowych średnich oraz wielkich, a też dla organizacji holdingowych i przedsiębiorstw, pod jakimi kryje się wiele marek.
Program Comarch pozwala na dokładną obsługę oraz usprawnienie procesów handlowych w firmie, pozwoli na działanie dużej ilości firm a także przedsiębiorstw w jednym programie informatycznym, jest zsynchronizowany z narzędziami, obsługującymi kanał e-commercowy.
Funkcjonalność ta jest również w całości mobilna, da się nią zarządzać z każdego miejsca w jakim się przebywa.
Taka platforma jest niezastąpionym urządzeniem do organizacji każdej firmy. Jest łatwa w użyciu oraz bardzo intuicyjna.

Sponsor artykułu: Demo Comarch Optima