Rok temu kupiłem komputery i laptopy…

czas świąt. Każdego roku mam problem z obdarowaniem pracowników mojej firmy w premię świąteczną. Nie jest to oczywiście problem finansowy, a tylko kreatywny. Od zawsze podchodziłem sceptycznie do typowo finansowych premii. Gotówka, czy różnorodnego typu bony podarunkowe są zupełnie nie w moim stylu.

Przeważnie moi pracownicy wolą zdecydowanie otrzymywać nieuznawane przeze mnie podarunki, jednak już tak znakomicie mnie znają, że nie uważają tego za moją złą wolę, a wyłącznie przekonania.

W zeszłym roku kupiłem laptopy i komputery dla wszystkich pracowników. Średnia wartość każdego urządzenia wyniosła mniej więcej półtora tysiąca złotych, zatem chyba mojego podejścia do świątecznej premii nie można nazwać sknerstwem.

Ten rok był bardzo udany dla naszej firmy i poprzez to myślę o czymś bardziej spektakularnym niż sprzęt. Zrobiłem już ankietę anonimową pośród pracowników i jednogłośnie orzekli, że miło by przyjęli jakieś wielofunkcyjne urządzenia dell, do tych zeszłorocznych komputerów i laptopów.

Zrealizowałem zatem swój zamysł razem z ich wcześniej zgłoszoną potrzebą, czyli każdy z pracowników otrzymał wycieczkę do wytypowanego przez siebie kraju, plus wspomniane urządzenie.

Mam nadzieję, że uważają mnie za dobrego szefa.

Autor: notebook dell inspiron

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *