Menu

Farmtrac działa na rynku od 2000 roku.

Marzec 24, 2018 - Usługi

Farmtrac jest twórcą ciągników. Główna siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie. To wiodący producent w biznesie. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2000 roku. Z skromnego przedsiębiorstwa w czasie parunastu lat Farmtrac stał się największym twórcą traktorów rolniczych na terenie Polski. Do tego czasu zdobył bardzo wiele ważnych nagród w branży. Jest też docenianym biznesmenem w regionie, twórcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” który promuje miasto Mrągowo.
Przedsiębiorstwo Farmtrac proponuje bogaty asortyment różnego typu części do rolniczych ciągników. Części c-385 oraz części do c 360 ciągników rolniczych też znaleźć można w ofercie naszej firmy.
W naszym przedsiębiorstwie odnajdziesz szeroki wybór różnego typu części do ciągników c-386 a także c 360. Oczywiście w atrakcyjnej cenie, przy niezwykle szybkim czasie realizacji. Zamówienie złożysz wygodnie, szybko oraz bez najmniejszych problemów. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa są do pełnej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeśli masz wątpliwości jakiej części potrzebujesz skorzystaj z naszego wsparcia. Z chęcią pomożemy i zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. U nas możesz liczyć nie tylko na wysokiej jakości części zamienne do ciągników, ale także na profesjonalizm realizacji Waszego zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z nami, ażeby poznać pełen zakres oferty naszego sklepu.

Zobacz: farmtrac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *