Menu

Dla niektórych polerowanie auta to prosta czynność.

Kwiecień 15, 2017 - Usługi

Polerowanie to obowiązkowa czynność ,którą wykonuje się przy każdym samochodzie. Dla niektórych polerowanie auta to prosta czynność, dla innych trudniejsza. Do polerowania potrzebna jest przede wszystkim stosowna maszyna a także pasta polerska. Pożądanym stanem jest takie skorygowanie lakieru, by pojazd wyglądał jak nowy.
Korekta samochodowego lakieru polega przede wszystkim na pozbyciu się jego wierzchniej a także zarazem porysowanej warstwy, tak by pozostała powłoka był gładka. Jeśli rozchodzi się o wielowarstwowe lakiery to absolutnie nie możemy wywołać całkowite usunięcie zewnętrznej warstwy, dlatego że to ona jest ochronną powłoką. Jeśli do czynienia mamy z lakierami akrylowymi to zewnętrzna powłoka to nie tylko warstwa ochronna, ale i warstwa ozdobna.
Występuje wiele błędów w trakcie polerowania, miedzy innymi: zostawienie hologramów, miejscowe przypalenie lakieru, za głębokie spolerowanie lakieru, bądź nadmiar pasty.
Ażeby zacząć polerowanie powinno się stosownie przygotować do tego pojazd. Trzeba dokładnie zabezpieczyć elementy których nie chcemy pobrudzić. Lakier samochodu musi być dokładnie umyty, po umyciu powinno się także zastosować glinkę.
Zamiast wydać gotówkę u profesjonalistów polerowanie swojego auta możemy zrobić własnymi siłami. Oszczędzimy kasę oraz bardzo dobrze wykorzystamy swój wolny czas.

Zobacz więcej: Polerowanie lakieru Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *