Menu

Piękna pościel 3d

Listopad 1, 2017 - Sklepy www

Składająca się z poszwy na kołdrę a oprócz tego z poszewek na 2 poduszki pościel 3d posiada wzór dwustronny. Na jednej stronie zostały umieszczone kwiaty a także przewijające się pomiędzy nimi liście. Natomiast z drugiej strony kołdra ma kolor jednolity w bardzo jasnym, prawie, że beżowym odcieniu. Komplet nasz nie tylko stanowi doskonałą kompozycję pod katem kolorów, niemniej jednak również w pełni odpowiada dzisiejszym standardom.

Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d może w czasie upałów przynieść miłe ochłodzenie. Jakość naszej kołdry zasługuje niewątpliwie zarówno na uznanie, jak i na podkreślenie, bo jest wykonana z materiałów wysoko gatunkowuch, takowych jak satyna, bawełna, jedwab, za sprawą których idealnie sprawdzi się w użytkowaniu. Pościel 3d odznacza się stonowaną kolorystyką, a dzięki jej nowoczesnemu wzornictwu można dopasować ją do każdego wystroju naszej sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z dobrego surowca, jakim z całą pewnością jest satynowa bawełna. To właśnie dzięki niej zachowa trwałość oraz nasycenie kolorów w ciągu wielu lat, bez względu na to, ile razy będzie prana. Odróżnia się intensywnością barw i szczególnie interesującym wzorem. Zapewni miły odpoczynek a także spokojny sen, ponieważ jest bardzo miła w dotyku.

Więcej: pościel 3d 160×200