Menu

Za duża dawka fluidu.

Maj 9, 2018 - Moda

Odpowiednio zrobiony make up, który podkreśla urodę kobiety to niewątpliwie sztuka. Wiele kobiet ma niestety skłonność do znacznej przesady a także popełniania błędów które wpływają negatywnie na efekt ostateczny.
Niewątpliwie do takich najczęstszych zaliczyć możemy stosowanie ciemnego bądź zbyt jasnego podkładu, który odznacza się od kolorytu skóry i daje okropny efekt. Kolejnym błędem jest nierównomierne rozsmarowanie podkładu na twarz, co sprawia, że robią się plamy o niejednolitym zabarwieniu. Przesadzona porcja fluidu oraz pudru spowoduje, iż taki makijaż zaczyna przypominać straszną maskę. Makijaż może zniszczyć źle dobrany odcień różu do naszej urody oraz koloru cery, oraz nakładanie go w złych miejscach na twarzy albo w zbyt dużej ilości.
Duże znaczenie z pewnością ma też umiejętność wykonywania make upu oczu. Złe używanie tuszu często powoduje, że nasze rzęsy są paskudnie posklejane, pojawiają się na nich straszne grudki lub bardzo często też tusz odbija się nam na naszej górnej powiece zanim całkiem zaschnie. Bardzo częstym także błędem jest aplikowanie bardzo dużej ilości cieni na powieki. Niestety sprawia to, że strasznie szybko się rolują i wyglądają niezbyt estetycznie. Zazwyczaj dzieje się tak w sytuacji cieni o słabej jakości.
Makijaż ust także przysparza kobietom bardzo wiele problemów. Niestarannie aplikowana szminka czy błyszczyk powoduje, że zarys ust wygląda na rozmyty, natomiast używanie zbyt ciemnej szminki daje wyzywający efekt.

Źródło: makijaż Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *