Menu

Umiejętność makijażu niezwykle śpiesznie się kształtuje…

Listopad 27, 2018 - Moda

Sztuka make-upu wyjątkowo śpiesznie się kreuje i nie jest już na szczęście to tematem tabu. Aby prawidłowo zrobić makijaż, w aktualnych czasach trzeba posiadać dużą wiedzę techniczną i praktyczną. Cały czas modne są piękne, podkręcone rzęsiska. Niestety spora większość pań, nie znosi posiadania sztucznych rzęs, tych bardzo długich i bardzo ciężkich wachlarzy rzęs. Tego typu rzęsy są podobno wyjątkowo ciężkie a także niepraktyczne, najczęściej się odklejają.

Na całe szczęście istnieje produkt do przedłużania rzęs. To najzwyczajniejsza odżywka wzmacniająca, która używana codziennie przynosi oczekiwane wyniki już po 2 tyg. Działa ona jednakowo do tych tradycyjnych odżywek do włosów, natomiast jest znacznie delikatniejsza, żeby nie podrażnić oczu. Tego typu odżywka wygląda jak taki zwyczajny tusz do rzęs, jest bez koloru oraz bez zapachowa. Chyba najlepiej używać ją na porę nocną oraz dodatkowo w te dni kiedy nie nosimy makijażu. Myślę, że najlepiej zastosować ją codziennie, ażeby jak najszybciej dojrzeć wyczekiwany rezultat. Ponadto możemy doczepić również do swoich własnych rzęs rzęsy sztuczne, które są o wiele lżejsze od kompletu wachlarza rzęs. Doklejane są przy użyciu odpowiedniego kleju, który nie powinien raczej szkodzić naszym naturalnym rzęsom.

Odklejanie tego typu rzęs powinno odbywać się w specjalistycznym salonie, ponieważ samodzielnie będziemy mogli sprawić sobie krzywdę. Z pewnością przyklejanie doklejanych rzęs nie sprawi, iż staną się one wydłużone na zawsze, niemniej jednak wyłącznie na określony okres czasu. Zastosowanie odżywki regenerującej do rzęs, jaką można zakupić w właściwie każdej drogerii, może przedłużyć naturalne rzęsy na większy czas. Oprócz tego mamy możliwość pić ziółka, jakie wyśmienicie działają na naszą cerę, paznokcie, rzęsy i włosy.

Zobacz: produkty do przedłużania rzęs