Menu

Zdecydowanie więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności.

Lipiec 31, 2019 - Komputery i internet
Zdecydowanie więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności.

Zdecydowanie więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności. Robią to z różnych powodów, jednakże najbardziej częstym impulsem jest pragnienie pracowania na siebie. Nie licząc biznesplanu i trafnego pomysłu, powinno się też dobrze zarządzać własną spółką. Dla ludzi, którzy przedtem nie mieli z tym kontaktu jest to spore wyzwanie. Na szczęście na pomoc przychodzi firma Comarch SA oraz jej oprogramowanie ERP.
Firma Comarch SA z siedzibą w Krakowie została założona w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku oraz tworzy oprogramowanie do rządzenia przedsiębiorstwem. Z programu tejże spółki korzysta duża ilość niewielkich oraz średnich przedsiębiorstw na calutkim świecie. Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP, który tworzy się z kilkunastu modułów oraz jest szczególnie instynktowny w obsłudze. Możemy znaleźć w nim sektory: handel, detal, faktury, księga handlowa, serwis, księga podatkowa, e-sklep, bank/kasa, płace i kadry, środki trwałe, CRM, pulpit menadżera, obieg dokumentów, e-pracownik, analizy business inteligence.
Jeżeli nasza firma wymaga niesztampowego podejścia należałoby zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Zalecany on jest przede wszystkim dla firm o nadzwyczaj rozsianej strukturze, posiadającej placówki za granicą, dla spółek holdingowych zarządzających grupą przedsiębiorstw. W programie stworzona jest wyjątkowa platforma, dzięki której damy radę zautomatyzować prozaiczne działania oraz decydować w oparciu o prognozy oraz analizy. Dzięki temu możemy skupić się na najważniejszych sprawach, nie martwiąc się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA stworzyła także program lojalnościowy. Jednoczy on firmy, które pomagają stosować w praktyce oprogramowanie oraz zapewniają zaplecze informatyczne dla nowych klientów. Na dzień dzisiejszy więcej niż 900 firm w Polsce jest partnerem Comarch. Spółka Comarch SA w ramach planu oferuje głównie fachowe oraz merytoryczne szkolenia dla swych wspólników. Pomaga dojść do przyszłych klientów oraz wysyła tzw. opiekuna, który wspomoże się zaznajomić z cyklem wcielania programu.
Kompix to przedsiębiorstwo z Koszalina zaistniała w 95 roku, a od 1998 jest wspólnikiem Comarch. Zajmuje się ona instalowaniem programu u kolejnych odbiorców i zapewnia zaplecze informatyczne pożądane do utworzenia systemu. Oferuje kompleksową ocenę zasobów i potrzeb kontrahenta, a następnie dostarcza pożądany sprzęt m.in. stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, urządzenia fiskalne, telekomunikacyjny sprzęt. Dodatkowo klient może liczyć na sporą ilość usług IT oraz ciągłą obsługę informatyczną. Użytkownik wybierając firmę Kompix zdobywa serwis techniczny, murowany czas odpowiedzi na zgłaszane kłopoty, aktualną obsługę zdalną, szkolenie zatrudnionych z obsługiwania programu a także dużo innych korzyści.
Właściwe kierowanie agencją to klucz do osiągnięcia sukcesu. Warto więc przeznaczyć czas na obejrzenie oferty comarch erp optima wrocław i wyznaczenie dla siebie najlepszego modelu.