Menu

Korzyści z używania sieci są duże.

Lipiec 23, 2017 - Komputery i internet

Korzyści z użytkowania globalnej sieci są naprawdę duże. Jest pomocny w poszukiwaniu pracy, pozwala nam na kontaktowanie się z najbliższymi, wręcz gdzieś z końca świata, dostarcza również nam rozrywki. Większość z nas posiada w domu komputer bądź laptop z dostępem do internetu. Internet jest już niemniej popularny aniżeli kablowa telewizja. Aż ciężko uwierzyć w to, że swój debiut w Polsce miał 20 lat temu. Obecnie dość znaczna część obywateli nie umie wyobrazić sobie codzienności bez globalnej sieci. Według badań w internecie spędzamy przeciętnie od 3 do 5 godzin w ciągu dnia.

Znacząca większość osób zaczyna każdy dzień przeglądając swój ulubiony serwis informacyjny a także czytając bieżące wiadomości albo interesujące artykuły. Za sprawą nich wszelkie wiadomości zarówno z kraju, jak i ze świata posiadamy na wyciągnięcie ręki. Konkurencja na rynku serwisów internetowych jest ogromna. Właściwie każdy serwis informacyjny walczy, ażeby publikować najnowsze wiadomości tak szybko jak to możliwe, prześcigając swych rywali. Niestety, bardzo często dochodzi przy tym do publikowania tzw. fake news, czyli informacji nieprawdziwych. Korzystanie z usług niesprawdzonych informatorów to olbrzymie ryzyko, ponieważ za promowanie niezgodnych informacji niebawem może grozić ogromnymi karami.

Ciekawe publikacje a także bieżące wiadomości to tylko mała cząstka tego, co odkryć możemy w sieci. Mimo wielu zagrożeń, o jakich często możemy usłyszeć, internet to z pewnością jedno z lepszych dobrodziejstw obecnych czasów.

Autor: http://www.wspolczesna.pl/magazyn/art/5667896,zdradzone-chore-i-bezrobotne-ucza-sie-sztuki-makijazu,id,t.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *