Menu

Zajęcia skierowane bardziej dla dzieciaków.

Lipiec 3, 2019 - Inne

W miasteczku Bełchatów jest taka organizacja, opiekująca się osobami najmłodszymi, a jest to, jak sama nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Robi sporo warsztatów edukacyjnych nie tylko i wyłącznie dla najmłodszych, lecz również dla osób w dorosłym wieku, ale mimo wszystko te warsztaty są kierowane w większości dla dzieci. Poza tym na stronie fundacjanitka.pl można znaleźć informacje na temat Fotobudki Bełchatów. Jest to świetna możliwość dla ludzi lubiących zdjęcia i dobrą zabawę . W takowej fotobudce, można wykonać przeróżne zdjęcia będąc przebranym w najśmieszniejsze stroje dostępne za pośrednictwem tej instytucji. Jak czytamy na stronie fotobudki, proponują oni takie istotne rzeczy jak: wynajem od 1h, który wynosi sto złotych, natomiast z transportem na miejsce więcej o 300 zł, co więcej proponują rozmaite tła, intrygujące rekwizyty, ramka, którą można utworzyć, opcja wysłania na pocztę, za darmo dowóz do pięćdziesięciu kilometrów od miasta Bełchatów. Udowadnia to, jak świetnie zorganizowana jest ta inicjatywa. Dodatkowo na stronce fundacji Anitka można zobaczyć jaki jest cel tej organizacji otóż: ,,Jeśli szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg prowadzi do szczęścia. Jest to cudowna idea. Robią również urodziny dla najmłodszych, to obrazuje jak dużo możliwości zapewnia ta instytucja, co umożliwiają podjęcie błyskawicznej decyzji, w sprawie tego, czy korzystać z ich usług. Na ich stronie internetowej można również znaleźć kto utworzył tę inicjatywę i przez jaką osobę posiadamy ten zaszczyt, żeby posiadać w tym kraju taką fundację jak ta, a więc odczytujemy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem Prezesem Zarządu Fundacji i jego założycielką. Z wykształcenia jestem trenerem oraz nauczycielem. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych firmach oraz ngo. Ostatnio calutki swój czas wolny poświęcam na dokształcanie się oraz poznawanie światowych firm pozarządowych.
Najważniejsza dla mnie jest rodzina: mąż i synowie Paweł, Tymoteusz i Franek.
Jestem wielbicielką artystycznego rękodzieła. Mym największym pragnieniem jest wyprawa Camperem po krajach Europy oraz wyprawa dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i czteroletnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Zawodowo jestem związana z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi oraz Fundacją Subvenio. Prowadzę osobną psychoterapię dorosłych ludzi. Pracuję pod stałą superwizją zatwierdzonego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy pozwalające się rozwijać i szkolenie z zakresu dbania o zdrowie. Jestem współautorką projektów profilaktycznych.”. Są to znakomite dwie kobiety, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak doskonałe miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, iż ta organizacja pozostanie na długo.

Źródło: Fotobudka