Menu

Rozwiązaniem tego problemu jest pokoik garażowy.

Styczeń 7, 2019 - Inne
W teraźniejszych czasach w znaczącej liczbie sytuacji tworzy się budynki mieszkaniowe, posiadające podziemną salę garażową z wskazanymi miejscami postojowymi. To rozwiązanie wiąże się z kłopotem przechowywania przedmiotów, które standardowo byłyby w garażu – narzędzi czy wręcz oleju samochodowego.
 
Rozstrzygnięciem tego problemu jest komórka. W większości sytuacji bywa to  szafka na bardzo dużych nogach, pozwalająca na parkowanie auta – wysokość nóżek pokoju parkingowego jest uregulowywana, a zatem istnieje możliwość dostosować do różnych rodzajów samochodów. Pokój garażowy pozwala zmieścić uposażenie garaży, bez lęku o grabież. W większości wypadków też jest przeznaczony też jako przechowalnia przedmiotów, w przypadku jeśli nie mamy piwnicy.
 
W przypadku większych miejsc postojowych pod ziemią a ponadto większych przestrzeni parkingowych, pokój postojowy też może posiadać formę szafy o wys. 2 metrów – od parkietu. Tego typu rozwiązanie umożliwia równocześnie chowanie wyposażenia garaży oraz dodatkowo zatrzymywanie samochodu. Producenci pokoi postojowych proponują boksy otwierane klasycznie za pomocą podwojonych drzwi, a także otwierane do góry.
 
Dzięki pokojom garażowym, chowanie rowerów nie musi już być kłopotem w domu – mamy możliwość je wygodnie chować w auli parkingowej – co zwiększa dostępną przestrzeń użytkową mieszkania. Oprócz tego, powiększa to komfort – usługę samochodu, jak przykładowo wlewanie płynów jest możliwość wykonać w sali garażowej, bez przymusu wnoszenia z domu płynów czy niezbędnych rzeczy. W sytuacji chowania rowerów, rozwiązuje to problem znoszenia roweru po schodach z lokalu.
Auto: wyposażenie garaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *