Menu

Zaniedbana broda?

Luty 3, 2019 - Budowanie/Projektowanie/Aranżacja

Dużo jednostek planuje nad zapuszczeniem brody, jednak przekazuje im się, iż ich włos nie bywa do tego optymalny. By się dowiedzieć, czy swoje owłosienie na buzi przydziela się do zapuszczenia brody, czy także nie potrzeba wcześniej wypróbować ją zapuścić.
Dużo jednostek zarabia, posiada życie prywatne i czułoby się dokuczliwie podczas etapu zapuszczania brody. Na zapuszczenie zarostu trzeba poświęcić prawie dwóch miesięcy oraz nie dotykać przez ten czas maszyny do golenia. Jeśli nie potrafimy sobie na to pozwalać, potrzebujemy wybrać termin, jaki będzie najodpowiedniejszy gwoli nas. Na przykład można toż dokonać w okresie wakacji albo urlopu. Jeśli posiadamy mało czasu, zarost można rozpocząć zapuszczać na tydzień lub dwa przed rozpoczęciem urlopu.
Gdy już własna broda urośnie, możemy zweryfikować własny włos oraz przejść do działania. Zapuszczona broda niewątpliwie nie wypatruje pięknie, zatem trzeba będzie ją przyciąć. Do tegoż konieczny będzie wam trymer, jakim wolno modyfikować rozciągłość włosa, kiedy własna broda nie jest nadal zbytnio długa.
Istotne jest także dokładne badanie, jak nasz zarost się rozkłada na brodzie. W niektórych polach na policzkach potrafi rosnąć niewiele włosków. Wówczas przynależy ustalić właściwie szeroką kreskę policzkową własnego zarostu. Miejsca, które są nierówno owłosione, przynależy zgolić do równej kreski zarostu.
Ważne jest też dopilnowanie o dolną linię zarostu na szyi. Potrzeba ją poprawić, lecz nie wolno zwariować z jej zgoleniem, bo z owłosioną twarzą oraz całkiem ogoloną szyją, będziemy wyglądać groteskowo.

Źródło: http://barbercompany.pl