Menu

W czasie zimowym regularnie spotykamy się z faktem strat ocieplenia

Styczeń 11, 2019 - Budowanie/Projektowanie/Aranżacja

W czasie mrozów często spotykamy się z problemem utrat ocieplenia co tworzy spore wydatki za ogrzewanie. Ciepło ucieka nam bardzo często poprzez podłogę i niestety są to straty aż do 15 %. A więc Multiprotect zaprojektował funkcjonalne rozwiązanie owego kłopotu. Jest nim podklad Multiprotect. To podkład jaki układa się pod panelami. Zapewnia on lepszą izolacje cieplną wnętrza oraz minimalizuje od 10 do 15 % straty ciepła. Również dzięki wdrożonej technologii pozwala równocześnie na izolacje dźwiękową. Co jest szczególnie ważne w obecnym hałaśliwym świecie.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu miejsca umiemy także niskim wydatkiem naprawić relacje z naszymi bliskimi. Zawartość tego typu podkładu przyzwala zastosowanie go w montażu ocieplania panelowego.

Reasumując jeśli zdecydujemy się na użycie profesjonalnego podkładu Multiprotect to zyskujemy dużo niesamowitych korzyści.

Kluczowa spośród nich to ogromna oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki cechom termoizolacyjnym.

Druga to zatroszczenie się o wyciszenie pokoju co podniesie komfort korzystania z niego.

Kolejną jest jego trwałość która zawdzięcza gęstość co zezwala na wykorzystywanie go również w miejscach jakie są znacznie eksploatowane.

Równie ważną jest efektywne opakowanie dokonane faktem że sprzedawany jest w rolkach po 8m2 co umożliwia na zużycie i zastosowanie go także w miejscach o nietypowym projekcie. Za sprawą tego zdołamy kupić należytą ilość podkładu.

Typowym przykładem tegoż jak tego typu podkład pozwala zaoszczędzić gotówkę to sytuacja gdzie Państwo Kowalscy poprzez cały okres grzewczy wydają tysiąc złotych na ogrzewanie. Po zastosowaniu profesjonalnego podkładu Multiprotect jak również zminimalizowaniu strat cieplnych ta kwota to już wyłącznie 850 złotych.

Jak można zobaczyć bywają to wyraźne oszczędności. Natomiast w dłuższej perspektywie np. w ciągu 10 lat pozwoli toż na oszczędność niemal tysiąca pięciuset zł.

Autor: Multiprotect sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *