Menu

Taka ozdoba dobrze się sprawdza na salach bankietowych

Maj 22, 2019 - Budowanie/Projektowanie/Aranżacja

Balony to wspaniała dekoracja na różnych imprezach a także znakomita rozrywka dla dzieci. Od kilku sezonów bardzo popularne są Balony które wypełnione są helem. Hel powoduje, iż balony pięknie wznoszą się i utrzymują się pod sufitem nawet przez kilkanaście h. Tego typu dekoracja perfekcyjnie się sprawdza na salach bankietowych, jak i w domowym zaciszu. Bez kłopotu tego typu balony da się rozmieścić także na zewnątrz, należy je tylko dobrze przyczepić, żeby nie odleciały.
Hitem od niedawna jest też poczta balonowa. Bukiet skomponowany z balonów możemy wysłać pod dany adres z okazji rocznicy,urodzin lub narodzin dzidziusia. Balony są dostępne w różnych kształtach, jak na przykład serduszek, cyferek albo liter. Na wyjątkowe życzenie klienta wytwórnie zajmujące się produkowaniem ozdób umieszczają na takich balonach różne napisy, zamieszczają na nich między innymi imiona zakochanych, bardzo ważną datę jak również imię jubilata.
Balony helem wypełniają na prośbę klienta m.in. kwiaciarnie a także sklepy z dekoracjami. Cena jednej sztuki wynosi od paru do parunastu złotych. Bardziej opłacalną możliwością jest kupno specjalnej butli z helem i napełnienie balonów we własnym zakresie. Koszt takiej butli waha się od kilkudziesięciu do paruset zł w zależności od wybranej wielkości. Bez wątpienia napełnienie we własnym zakresie helem wymaga sporej dokładności oraz uwagi.
Taką butlę można zakupić na bardzo wielu stronach internetowych a czasami również w marketach budowlanych i hipermarketach.

Źródło: Balony z Helem Wrocław