Menu

Są to elastyczne paski wykonane z plastiku.

Sierpień 22, 2018 - Budowanie/Projektowanie/Aranżacja

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak to możliwe, że poniektórzy posiadają przed domem niesamowicie piękny ogród bez wysiłku? Wszelkie znajdujące się w nim krzaki za każdym razem są równo przycięte, przy ogrodzeniu leży biały żwir, a trawa doskonale równiutka a także jednorodna. Każdy ogród niewątpliwie pełni rolę reprezentacyjną, a bardzo dobrze prowadzony pomoże olśnić odwiedzających nas gości i udowodni że jesteś bardzo bogatym człowiekiem. Aby przygotować tak piękne miejsce bez wątpienia musisz zainwestować pewną sumę kasy, niemniej jednak efekt końcowy oczywiście będzie zadowalający. Bardzo ważne żeby spożytkować wszelkie istniejące udogodnienia.

Na pewno warto kupić rośliny które rosną gęsto, pięknie się prezentują i łatwo i szybko można je przyciąć. Jeżeli boisz się uciążliwych chwastów to najlepiej warto wysypać teren ogrodu korą albo żwirem. Kłopot pojawić się może w momencie gdy zamierzasz wytyczyć wyraźną granicę pomiędzy żwirem o różnych barwach, lub żwirkiem a trawą. Po kilku tygodniach granica się zatrze, wyrosną pojedyncze kępki trawy i chwastów a ogród stanie się brzydki. W takiej sytuacji będą mogły nam pomóc specjalne obrzeża trawnikowe. Są to elastyczne paski z plastiku, które doskonale wyznaczają granice dla nieustannie rosnącej trawy a także zapobiegają wymieszaniu się różnokolorowych żwirków.

Jeśli chcesz wykorzystać obrzeża w swoim planie, musisz się zapoznać z obrzeżami geobord. Jest to wyrób lepszej jakości, o lepiej przemyślanej konstrukcji. Montaż jest prosty, nie trzeba wcale kopać rowów. Z pewnością takie obrzeża rozwiążą jedno z wielu wyzwań jakie czekają na Ciebie przy zakładaniu wymarzonego ogrodu.

Więcej: obrzeża trawnikowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *